Faaliyet Alanları

Yasal mevzuatın izin verdiği en geniş çerçevede sanayi, ticaret, hizmet ve gayrimenkul ile ilgili her konuda faaliyet göstermek, şirketler ve işletmeler kurmak, kurulmuş olanlara iştirak etmek, ortaklık ve işbirlikleri oluşturmak ve yatırımlarda bulunmak.

Hedeflediğimiz sektörler ve başlıca faaliyet alanları aşağıdadır.

a) Ticari ve ev tipi derin dondurucu ve soğutucu makinalarının ve soğutma tertibatlı diğer makine cihaz ve malzemelerin yatırımlarını, ithalatını, ihracatını, imalatını, alım ve satımı ile motorlu kara nakil vasıtaları ve otomotiv sektörü ile ilgili her türlü mekanik, elektrikli, elektronik motor ve bütünleyici aksamını ve diğer tüm işlevli aksesuarlarını, her türlü yedek parçaların ve her türlü nakil vasıtalarına ait yedek parçaların imalatını, alım ve satımını, ihracatını ve ithalatını yapmak.

Bu kapsamda, otomotiv sanayi ile ilgili olarak otobüs, minibüs, midibüs, kamyon, kamyonet, traktör, taksi, motorsiklet, bisiklet, trayler ve bunlara benzer motorlu ve motorsuz kara, hava, deniz taşıtlarının, grayder, silindir ve benzeri ağır iş ve sanayi makinelerinin, yükleme, boşaltma iş makinelerinin yurt içinde ve yurt dışında yatırımını ve ticaretini ve ithalat, ihracat, toptan ve perakende ticaretini yapmak.

b) Şirketimiz, bu ana gayesini yerine getirebilmek için sınai, ticari, mali, zirai ve her çeşit konuda faaliyet gösteren, her çeşit sermaye şirketine kurucu ortak olarak katılabilir, kurulmuş veya kurulacak olanların hisselerini satın alarak ortak olabilir.

c) Konusu ile ilgili olarak, yurt içinde ve yurt dışında temsilcilik, acentelik distribütörlük, bayilik, ticari vekillik, mümessillik anlaşmaları ve diğer ticari ve sınai sözleşmeler yapabilir.

d) U´fresh markası ile öne çıkan Uğur Entegre Gıda Ltd. Şti, 18 Nisan 1954 yılında dondurma makineleri üretimi ile ticarete başlayan ve günümüzde, yatırım yaptığı sektörlerde lider ve dünyada söz sahibi markalar yaratmayı başaran Uğur Şirketler Grubu´nun son iştirakidir. Grup şirketlerinden Uğur Soğutma´nın güvenli gıda saklama koşulları çözümü konusundaki yaklaşık 60 yıllık tecrübesiyle, şimdi de U´fresh ile sebze ve meyvelerin yine sağlıklı ve kurutulmuş hali tüketicilere sunuluyor.